Без комиссии
1  / 10
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 1
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 2
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 3
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 4
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 5
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 6
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 7
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 8
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 9
Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом!  3 балкони! 2 кладовки! - фото 10

Продаж без комісії 2 к.квартира з ремонтом! 3 балкони! 2 кладовки!

Ирпень

Пожаловаться
74 000 $
987 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4541664
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гараж, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Ірпінь
2к квартира з ремонтом, 3 балкони, 2 кладові в ціні, 2м2 та 15м2
Поверх: 2/6 є ліфт
Площа: 75м2
Укомплектована, роздільні кімнати, газове опалення!
Велика житлова площа дозволяє продаж під держ.програми, сертифікати
Оформлення мінімальне!
Ціна 74000$

Детальну інформацію можете отримати за номером телефону 38********98 Анна
Обратная связь
Anna
офлайн