1  / 20
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 1
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 2
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 3
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 4
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 5
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 6
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 7
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 8
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 9
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 10
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 11
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 12
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 13
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 14
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 15
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 16
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 17
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 18
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 19
‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️ - фото 20

‼️Продаж 3х кімнатної квартири‼️ (Таращанський район) ‼️

Белая Церковь

Пожаловаться
105 999 $
1 199 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4536386
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 88.4 м2
  • Площадь кухни 10.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
Описание
ЕКСКЛЮЗИВНА 3-КІМНАТНА КВАРТИРА НА ТАРАЩАНСЬКОМУ МАСИВІ

09*********07

88,4 м² комфорту, стилю та якості!

Це саме вона — Ваш новий рівень комфорту та затишку!

Основні переваги:
• Покращене планування — вдало продуманий простір для родини;
• Автономне опалення — комфорт і економія у Ваших руках;
• ТЕПЛА ПІДЛОГА у кухні та санвузлах — приємне тепло щодня;
• Капітальний ремонт у класичному, вишуканому стилі;
• Якісні матеріали: паркетна дошка, дорогі оздоблення, броньовані двері, металопластикові вікна;
• Два санвузли — максимальна зручність для всіх мешканців;
• Квартира утеплена по всій довжині — тепло взимку, прохолодно влітку

Локація – ідеальна!
Поруч — садочок, школа, магазини, базар, зупинка маршрутки.
Сучасний престижний масив із крутою інфраструктурою та чудовими сусідами.

Телефонуйте прямо зараз!
АН «Статус»
Перегляди — у зручний для Вас час!
Обратная связь
Анастасія
офлайн