1  / 11
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 1
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 2
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 3
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 4
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 5
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 6
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 7
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 8
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 9
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 10
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). - фото 11

Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа).

Белая Церковь

Пожаловаться
93 000 $
1 179 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4957944
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78.9 м2
  • Площадь кухни 7.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-ної квартири, Центр міста ( Торгова площа). Цегляний будинок. Квартира в житловому стані, площею 78.9м2. Автономне оплення. Кімнати роздільні. Встановлені металопластикові вікна, паркет по всій квартирі.
Санвузол роздільний. будинок ОСББ, закритий двір. Є можливість паркування авто в дворі будинку.
Також до квартири йде два підвали для зберігання ваших речей та закруток. Будинок повністю обладнаний надійним бомбосховищем з камерами, вайфаєм, світлом і всіма потребами.
Також на вікнах є грати, якщо буде бажання можна їх демонтувати .
Поруч парк, магазини, кав'ярні, кафе, магазини, зупинка транспорту та інше. Все в пішій доступності.
Обратная связь
Олена
офлайн