1  / 9
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 1
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 2
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 3
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 4
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 5
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 6
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 7
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 8
Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в - фото 9

Продаж 3-кімнатної, Піщаний м-в

Белая Церковь

Пожаловаться
60 000 $
875 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4957563
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.6 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж 3 кімнатної квартири
Піщаний масив. Провулок Інститутський .
Квадратний хол .
Ціна 60000$
Пропонуємо вашій увазі 3 кімнатну квартиру яка розташована на 8 поверсі
Будинок 1992 року побудови.
Будинок обслуговує ЖЕК .
Загальна площа квартири 68,6 м ; кухня 8,2 м ; кімнати : 11,1 м; 12,5 м; 17,2 м .
Квартира в жилому стані.
Гарне планування : три окремі кімнати,квадратний хол,є балкон з кухні та лоджія з залу.
Міжкімнатні двері-дерев’яні.
Чисті охайні підʼїзди, облагорожена прибудинкова територія, поряд є сучасні дитячі майданчики , в дворі магазини, поряд АТБ, зупинка транспорту,базарчик, школа, садочок .
Покази по домовленості!
0.6.3.1.3.8.0.0.5.8 АН «Дім мрій»
Обратная связь
Ліза
офлайн