1  / 11
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 1
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 2
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 3
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 4
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 5
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 6
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 7
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 8
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 9
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 10
Продаж 3 кімнатної  на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к - фото 11

Продаж 3 кімнатної на Таращанському масиві/ Є-відновлення/Обмін на2-к

Белая Церковь

Пожаловаться
76 500 $
1 063 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 февраля 2026, ID: 4757070
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3 кімнатної квартири на Таращанському масиві.
Квартира в хорошому стані.
Хороше планування.
Квадратний хол.
Дуже хороший район з розвиненою інфраструктурою
Школи, садочки все в пішій доступності.
Супермаркети, ринок, хороше транспортне сполучення.
Квартири
не кутова, не стикова.
Зовнішнє утеплення.
Лоджія.
Косметичний ремонт, частково замінена проводка
Кондиціонер.
Дану квартиру можна придбати як за готівку, так і по програмі Є-відновлення та постановах.
Можливий обмін на 2 кімнатну квартиру на Таращанському масиві.
Ціна 76500 дол торг.
Пропозиція від Агенства Нерухомості Фортеця.
Для запису на перегляди телефонуйте Іра АН Фортеця 09*********99 .
Обратная связь
Іра
офлайн