1  / 6
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 1
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 2
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 3
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 4
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 5
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1 - фото 6

Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Чорних Запорожців 47/1

Белая Церковь

Пожаловаться
52 500 $
795 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4536013
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 66 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Нова пропозиція!!!
Терміновий продаж 3-х кімнатної квартири, яка знаходиться біля Новуса по вул.
Чорних Запорожців 47/1
на 1-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Квартира повністю під власний ремонт, є металопластикові вікна, та вихід на балкон, є тамбур на дві квартири.
Ідеальний варіант для власного проживання, а також під комерцію.
Будинок знаходиться в топовій локації, все поруч:
маркети, Макдональдс, базар, аптеки, школи, садочкі,зупинка громадського транспорту.
Ціна 52500$
АН "Імперіал"
06******77 Олена
Обратная связь
Олена Миколаївна
офлайн