1  / 10
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 1
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 2
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 3
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 4
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 5
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 6
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 7
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 8
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 9
Продаж 3-х кімнатної  квартири - фото 10

Продаж 3-х кімнатної квартири

Белая Церковь

Пожаловаться
54 000 $
794 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883621
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу трикімнатна квартира.
Квартира знаходиться в житловому стані, розташована на середньому поверсі.
Поруч розташовані магазини, школа, дитячий садок та зупинка громадського транспорту.
Для організації перегляду, будь ласка, зв'яжіться за вказаним номером телефону.
Обратная связь
Лєна
офлайн