1  / 8
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 1
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 2
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 3
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 4
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 5
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 6
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 7
Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС. - фото 8

Продаж 3-х кімнатна квартира ДНС.

Белая Церковь

Пожаловаться
51 000 $
689 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4712823
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-х кімнатної квартири р-н ДНС по вул. Олександрійський б-р. Квартира в жилому стані, кімнати окремі, квадратний хол, санвузол роздільний. Загальна квадратура 74,3 м2. Квартира простора, дуже тепла. Є також два балкони. Підігрів води газова колонка. При необхідності меблі залишаються.
Детальніша інформація за телефоном 09******33, 06******03.
Перегляди в зручний для Вас час.
Обратная связь
Лілія Агенство Нерухомості Атланта
офлайн