Без комиссии
1  / 9
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 1
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 2
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 3
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 4
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 5
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 6
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 7
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 8
Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня - фото 9

Продаж 3 к. квартири з новим ремонтом в ТОПОВІЙ локації Ірпеня

Ирпень

Пожаловаться
100 000 $
1 333 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4541727
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 32 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж Великої євроТРИКІМНАТНОЇ квартири з Новим, якісним ремонтом та меблями!

У квартирі майже не проживали!

Вид на Центральний парк!!

Ідеальне планування: кухня-вітальня площею 30 м² та дві окремі великі спальні — 16 м² та 17 м².
Також є великий засклений балкон та просторий санвузол — 6 м².

Будинок повністю обжитий, тарифи житлові.

Індивідуальне газове опалення!
Зупинки маршруток поряд, до станції метро «Академмістечко».

Аптека, поліклініка, магазини, кавʼярні, все що вам може знадобиться, все поряд!

Телефонуйте, а краще не зволікайте і приїжджайте на перегляд!
Обратная связь
Tatyana
офлайн