1  / 20
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 8
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 9
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 10
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 11
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 12
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 13
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 14
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 15
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 16
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 17
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 18
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 19
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь - фото 20

Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в ЖК Синергія Сіті, Ірпінь

Ирпень

Пожаловаться
139 000 $
2 242 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714150
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Без комісії!

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу «Синергія Сіті» за адресою: м. Ірпінь, вул. Ольги Кобилянської, 15.

Загальна площа квартири — 62 м², з них житлова — 24 м², кухня — 21 м².
Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку.
Вікна виходять у тихий двір.

Планування зручне та продумане: простора кухня-вітальня, дві окремі кімнати, суміжний санвузол та балкон.

У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт.
Повністю укомплектована меблями та технікою і готова до проживання.
Встановлена кухня з італійського ДСП Saviola, сантехніка Grohe, газова плита, посудомийна машина, диван, ліжко та місткі шафи для зберігання речей.

У квартирі індивідуальне газове опалення, встановлений газовий котел, енергоощадні вікна Rehau Euro 70.

Будинок розташований у сучасному ЖК бізнес-класу із закритою територією та доглянутим двором. На території комплексу та поруч є АТБ, Нова пошта, аптеки, фітнес-клуб, дитячі садки, спортивний комплекс, дитячі майданчики та паркінг.

Поруч облаштована набережна довжиною близько 8 км для прогулянок і відпочинку. До центру Ірпеня приблизно 15 хвилин пішки, до Києва — близько 20 хвилин транспортом.

Квартира добре підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.

ID - 2128
Обратная связь
GRANDEVEL REALTY
офлайн