1  / 13
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 1
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 2
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 3
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 4
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 5
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 6
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 7
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 8
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 9
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 10
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 11
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 12
Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум - фото 13

Продаж 2 кім квартири!м Біла Церква!Центр!Брум

Белая Церковь

Пожаловаться
46 000 $
1 036 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015303
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.4 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Центр який працює на вас Квартира яка чекає саме на вас
м Біла Церква Торгова площа 4 27
2 кімнатна квартира 44 4 м² двостороння
вид на Брум і тихий двір
житловий стан можна заїхати і робити ремонт під себе
централізоване опалення газова колонка лічильники
Поруч все для комфортного життя центр міста
Ціна 46 000 доларів

09******74 Ірина агентство нерухомості Дім Мрій
Обратная связь
ірина
офлайн