1  / 11
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 1
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 2
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 3
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 4
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 5
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 6
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 7
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 8
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 9
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 10
Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив) - фото 11

Продаж 2-х кімнатної квартири(Січневий прорив)

Белая Церковь

Пожаловаться
46 000 $
1 062 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883656
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.3 м2
  • Площадь кухни 5.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
До продажу пропонується чудова 2-х кімнатна квартира, яка знаходиться на 3 поверсі 3-х поверхового будинку(Січневий прорив).
Квартира зі зручним плануванням, загальною площею - 43,30 м2.
Планування: спальня з кладовою, зала з виходом на балкон, кухня, коридор та суміжний санвузол.
Квартира в хорошому ремонті, окрім санвузла.
При продажі лишаються вмонтовані меблі.
В підʼїзді зроблений ремонт, на площадці 4 квартири, чемні сусіди.
В підвалі, як додатковий бонус - комора, для збереження речей.
Дах на будинку після кап. ремонту.
Будинок має чудове місцерозташування, вся інфраструктура в пішій доступності, поряд з будинком зупинка громадського транспорту.
Якщо вас зацікавила пропозиція, телефонуйте, покази за попередньою домовленістю!!!
Пропозиція від Агенції нерухомості «Оберіг».
Обратная связь
Агенція нерухомості Оберіг
офлайн