Без комиссии
1  / 20
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 1
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 2
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 3
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 4
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 5
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 6
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 7
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 8
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 9
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 10
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 11
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 12
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 13
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 14
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 15
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 16
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 17
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 18
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 19
Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт - фото 20

Продаж 1к. квартири в ЖК River Port, Ірпінь, Рівер Порт

Ирпень

Пожаловаться
39 000 $
1 054 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960141
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ!!!

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «River Port» за адресою: Гостомельське шосе, 49, м. Ірпінь, Київська область.

Загальна площа — 37 м², житлова — 10 м², кухня — 14 м².
Квартира розташована на 4 поверсі 16-поверхового будинку.
Будинок монолітно-каркасної технології будівництва, зданий в експлуатацію та утеплений мінеральною ватою.
Опалення — від власної котельні.

Квартира має функціональне планування: окрема спальня, простора кухня, санвузол та передпокій.
Таке планування дозволяє зручно організувати житловий простір як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Родзинкою даної квартири є простора тераса з неймовірним видом на озеро "Мистецтв"

Квартира у стані від забудовника, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт або виконати ремонт під інвестицію.

Житловий комплекс «River Port» — це сучасний проєкт преміум-класу біля води з концепцією відпочинку та життя поруч із природою.
Територія комплексу закрита, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.
Доступ здійснюється через цифровий ключ. На території облаштовані зони відпочинку, дитячі майданчики, достатньо місць для паркування та укриття.