1  / 12
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 1
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 2
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 3
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 4
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 5
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 6
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 7
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 8
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 9
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 10
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 11
Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній - фото 12

Продаж 1к квартири в новобудові з ремонтом на Озерній

Хмельницкий

Пожаловаться
62 000 $
1 319 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4879613
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора однокімнатна квартира в новобудові з стильним сучасним ремонтом у світлих тонах.
Загальна площа — 47 м².
Особливість квартири — велика кухня площею 22 м², де легко облаштувати комфортну кухню-вітальню для відпочинку та зустрічей з близькими.
У квартирі передбачена окрема гардеробна, що дуже зручно для зберігання речей і дозволяє не перевантажувати кімнату шафами.
Ремонт виконаний у приємних світлих відтінках, виглядає стильно та сучасно. Ніхто не проживав — квартира абсолютно нова.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд.
Обратная связь
Етика
офлайн