Без комиссии
1  / 10
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 8
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 9
Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені - фото 10

Продаж 1-кімнатної квартири з великою кухнею-студією в Ірпені

Ирпень

Пожаловаться
38 100 $
1 048 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885067
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.37 м2
  • Площадь кухни 16.61 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира площею 36,5 м2 в одному із найпопулярніших житлових комплексів Ірпеня.

В квартирі:
• Кухня-вітальня 16,6 м² - ідеальне місце для життя та відпочинку
• Гардеробна кімната - максимум зручності для зберігання речей
• Балкон з виходом з кухні - свіже повітря та вид у двір
• Газове індивідуальне опалення - тепло та економія в опалювальний сезон

Переваги:
• Зручне планування
• Цегляний будинок утеплений мін ватою
• Малоповерхова забудова 5 - 7 поверхів
• Будинок з ліфтом

Квартира знаходиться в сучасному комплексі з розвиненою інфраструктурою: затишні двори, дитячі майданчики, місця для дозвілля, парковка.
Зручне транспортне сполучення з містом та з Києвом - поряд виїзд на Житомирську, Варшавську та Новоірпінську траси.
Поряд магазини, супермаркет, салони краси, фітнес-центри , кав'ярні, ресторани, зупинки транспорту.
У вас буде все необхідне для комфортного життя та відпочинку в затишному районі.

Телефонуйте - не зволікайте, це чудовий варіант як для життя, так і для орендного бізнесу.
Обратная связь
Алла
офлайн