1  / 6
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква - фото 6

Продаж 1 кімнатної квартири м. Біла церква

Белая Церковь

Пожаловаться
40 999 $
1 139 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4537716
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
НОВИНКА НА РИНКУ!

1-кімнатна квартира на проспекті Незалежності — ідеальна для життя або бізнесу!

Шукаєте варіант із чудовою локацією, щоб жити комфортно або вигідно інвестувати?
Ця квартира — саме те, що варто подивитися першою!

Переваги:
• Перший поверх — зручно, практично і чудово підходить під комерцію.
• Охайний косметичний ремонт — можна заїжджати одразу.
• Нові батареї та лічильники “день–ніч” — економія та комфорт.
• Нові вхідні двері — додаткова безпека.
• Квартира без балкону, але з продуманим плануванням.

Локація, яку всі шукають:

У кількох кроках — АТБ, аптека, Нова Пошта, дитячі майданчики, садочок та зупинка громадського транспорту.
Все, що потрібно для комфортного життя!

Пропозиція від агенції нерухомості “СВІЙ ДІМ”
06******82 - Нура
Обратная связь
Nura
офлайн