1  / 13
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 8
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 9
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 10
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 11
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 12
Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська - фото 13

Продаж 1 кімнатної квартири Фастівська

Белая Церковь

Пожаловаться
32 000 $
1 461 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014761
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 21.9 м2
  • Площадь кухни 4.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна 1-кімнатна квартира-студія.
Затишна квартира площею 21,9 м² розташована на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку.
Сучасне планування студії.
Світла, тепла та дуже затишна. Косметичний ремонт — не потребує додаткових вкладень. Повністю мебльована та укомплектована технікою
Централізоване опалення
Кухня 4,7 м² обладнана всім необхідним: варильна панель, духова шафа, холодильник.
Суміжний санвузол.
Швидкісний інтернет
Асфальтований під’їзд.
Поруч магазини, кафе, ресторан, аптека, дитячий майданчик, банк, пошта, зупинка транспорту
Ідеальний варіант для першого житла або як вигідна інвестиція під оренду
Телефонуйте — квартира готова до перегляду, ключі в агентстві!
Обратная связь
Олександра
офлайн