Без комиссии
1  / 15
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 1
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 2
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 3
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 4
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 5
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 6
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 7
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 8
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 9
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 10
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 11
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 12
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 13
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 14
Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті! - фото 15

Продам РЕАЛЬНУ 2-к квартира 62м2 з ДОКУМЕНТАМИ в ЖК Синергія-Сіті!

Ирпень

Пожаловаться
73 500 $
1 185 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4635197
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам двокімнатну квартира 62м2 із сучасним плануванням: передпокій – 6,5м2, ванна кімната – 7м2, кухня-вітальня – 14,5м2 з виходом на панорамну лоджію – 6м2, спальня – 20м2, дитяча кімната – 11м2.
Квартира розташована на 8-му поверсі, вид з вікон у двір-парк житлового комплексу.
Повна розвинена інфраструктура сучасного міста.
Будинок 9-ти поверховий розташований в екологічно чистому районі в оточенні лісу за 8 кілометрів від Києва.
Також у дворі житлового комплексу велика прибудинкова територія, дитячий майданчик, паркування, зелені насадження, зони відпочинку для дорослих та дітей.
Ціна квартири - 73500$, оформлення - договір купівлі-продажу, податки - 12%, можливий невеликий предметний торг реальному покупцеві.
Продаж за готівку.
Додаткова інформація за телефоном.
Ключі від цієї квартири в нашому офісі, перегляд у зручний для Вас час.
З повагою, Янковський Сергій - АН Квартал, працюємо для Вас з 9:00 до 20:00 без вихідних.
Обратная связь
Сергій Янковський
офлайн