Без комиссии
1  / 9
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 1
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 2
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 3
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 4
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 5
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 6
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 7
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 8
Продам простору  2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново - фото 9

Продам простору 2к квартиру 63м2 Ірпінь.Розтермінування без% Терміново

Ирпень

Пожаловаться
61 207 $
972 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960574
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
М. Ірпінь, вул. Університетська
ЖК Ірпінь сіті 6, вдача ключів вже на весну 2027 року
Оформлення без податків!

Двокімнатна квартира площею 63м2 та кухня вітальня 17м2, два санвузла.
В будинку є ліфт, вид на ліс
квартира на 2 поверсі

В квартирі наповнення:
-лазерна стяжка підлоги
- цементно - піщана штукатурка стін з одним шаром гіпсової
- розводка електрики під радіатори
- тепла підлога
- опалення від власної котельні

Є розтермінування без подорожчання, перший внесок 30%
або розтермінування від ОТП банку на 7 років!

Поруч супермаркет, ресторан Мідгард, сквер, набережна, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте, більш детально розповім та зможе розглянути всі варіанти в місті Ірпінь.
Обратная связь
Ксенія
офлайн