1  / 14
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 1
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 2
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 3
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 4
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 5
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 6
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 7
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 8
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 9
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 10
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 11
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 12
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 13
Продам гарну 2-кімнатну квартиру на  Г. Кондратьєва, 154 - фото 14

Продам гарну 2-кімнатну квартиру на Г. Кондратьєва, 154

Сумы

Пожаловаться
77 000 $
963 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4760767
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
ІДЕАЛЬНА 2-КІМНАТНА КВАРТИРА В НОВОБУДОВІ

Мрієте про простір, комфорт і повну готовність до життя?
Ця квартира — саме той варіант, куди хочеться заїхати одразу після угоди.

м.Суми, вулиця Г.Кондратьєва, 154

Цегляний будинок.
3 поверх — оптимальний для життя.
Загальна площа — 80 м².
Дві ізольовані кімнати: 19 м² та 21 м² — максимум приватності.
Кухня 9 м² — затишна та функціональна.
АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ (кришна котельня) — тепло і економія.
Сучасний євроремонт — стиль, якість, продумані деталі.
Бойлер - додатковий комфорт.
ТРИ балкони — світло, простір і додаткові зони відпочинку.
Усі меблі та техніка залишаються — жодних додаткових витрат.
Відеонагляд + сигналізація — ваша безпека на першому місці.
Зупинка поруч.
Розвинена інфраструктура: магазини, школа, садок, все для комфортного життя.
77000 $ — відмінна пропозиція для квартири такого рівня. Готові до діалогу по ціні.
05******68 Олена АН "Портал Нерухомості“
Телефонуйте вже сьогодні.
Обратная связь
Олена Романівна
офлайн