1  / 12
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 1
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 2
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 3
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 4
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 5
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 6
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 7
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 8
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 9
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 10
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 11
Продам будинок  Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен - фото 12

Продам будинок Ганнівка 4 спальні 10 соток гараж сад єВідновлен

Сумы

Пожаловаться
78 000 $
538 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 марта 2026, ID: 4859392
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 145 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається просторий та теплий будинок для великої родини в Ганнівці.

Будинок повністю готовий для проживання — можна заїжджати одразу після покупки.

Основні характеристики:
Загальна площа — 145 м²
Житлова — 80 м²
4 окремі спальні
Кухня-вітальня — 22 м²

двоконтурний газовий котел
Це дозволяє економити на опаленні та обирати зручний варіант.

Ділянка — 10 соток

Вода:власний колодязь скважина.

Спокійне місце, хороші сусіди, багато простору та чисте повітря.

Власники розглядають продаж по програмі "Є-Відновлення".

Телефонуйте — відповім на всі питання та домовимось про перегляд.
Обратная связь
Наталья
офлайн