Без комиссии
1  / 8
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 1
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 2
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 3
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 4
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 5
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 6
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 7
Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України! - фото 8

Продам 3-кімнатну квартиру по вул. Захисників України!

Чернигов

Пожаловаться
41 000 $
651 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893150
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 6.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 3 кімнатна квартира на Захисників України

Без комісії для покупця!

Знаходиться на 4 поверсі 5 поверхового будинку
Загальна площа: 63 м²
Площа кухні 6.50 м²
Централізоване опалення
Квартира тепла
Квартира повністю готова до заселення: укомплектована всіма необхідними меблями, побутовою технікою( ліжко, диван, газова плита, духовка, холодильник, ванна )
Обратная связь
Софія
офлайн