1  / 16
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 1
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 2
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 3
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 4
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 5
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 6
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 7
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 8
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 9
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 10
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 11
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 12
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 13
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 14
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 15
‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️ - фото 16

‼️ПРОДАМ 1 кімнатну квартиру на Василя Стуса‼️

Белая Церковь

Пожаловаться
44 800 $
1 400 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883662
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається однокімнатна квартира малосімейного типу на другому поверсі дев’ятиповерхового будинку по вулиці Василя Стуса.

Квартира світла, тепла та затишна, з акуратним косметичним ремонтом. Продається з меблями — можна одразу заїжджати або здавати в оренду без додаткових витрат.

Зручне та вигідне місце розташування: поруч набережна, річка, парк — ідеально для відпочинку та прогулянок. Розвинена інфраструктура, все необхідне в пішій доступності.

Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Телефонуйте — вигідна пропозиція, яка швидко знайде свого покупця.
Обратная связь
Оксана
офлайн