1  / 19
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 1
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 2
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 3
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 4
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 5
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 6
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 7
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 8
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 9
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 10
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 11
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 12
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 13
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 14
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 15
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 16
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 17
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 18
Продається простора 1-кімнатна квартира. - фото 19

Продається простора 1-кімнатна квартира.

Хмельницкий

Пожаловаться
38 600 $
858 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015143
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гараж, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продається простора 1-кімнатна квартира від надійного забудовника SK Group. Продумане та функціональне планування створює комфортні умови для проживання й відпочинку.

Загальна площа квартири — 45 м². Розташована на зручному 3 поверсі 9-поверхового сучасного будинку.

Новобудова знаходиться в одному з найпопулярніших районів міста з розвиненою інфраструктурою за адресою: м. Хмельницький, район Заріччя, вул. Нижня Берегова, 1Б.

Житловий комплекс Spring Town New Riviera вирізняється вигідним розташуванням: поруч школа, дитячий садок, лікарня, торгові центри, ринок, магазини, паркові та зелені зони, зручна транспортна розв’язка, а також наземний паркінг.

Введення будинку в експлуатацію заплановане на 1 квартал 2026 року.

Характеристики квартири:

– висота стелі — 2,78 м.
Обратная связь
Блонський Тарас
офлайн