Без комиссии
1  / 16
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 1
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 2
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 3
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 4
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 5
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 6
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 7
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 8
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 9
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 10
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 11
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 12
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 13
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 14
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 15
Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені. - фото 16

Продається ДВОКІМНАТНА квартира в Ірпені.

Ирпень

Пожаловаться
64 900 $
1 104 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4958494
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.8 м2
  • Площадь кухни 18.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двокімнатної квартири в місті Ірпінь! Без комісії!
Будинок зданий та заселений, всі комунікації підключені та працюють в належному режимі.

Сучасний ЖК розташований у чудовій локації міста, серед зелені та нових приватних забудов. Має закриту прибудинкову територію. Неподалік будинку два найпопулярніші парки - Центральний та Незнайки. В пішій доступності державний садочок, школа, магазини.

Квартира має індивідуальне газове опалення, встановлений двоконтурний котел, лічильники (газ, вода, світло).
Загальна площа - 58,8 м2
Поверх 8 з 10.
Сучасне планування: простора кухня вітальня, дві окремі кімнати ( житлова площа 28 м2), роздільний санвузол.

Продаж без комісії. Квартира підходить під держпрограми, обговоримо з кожним індивідуально.
Щодо питань та перегляду звертайтеся за телефоном.
Обратная связь
Karolina
офлайн