1  / 20
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 1
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 2
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 3
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 4
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 5
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 6
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 7
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 8
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 9
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 10
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 11
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 12
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 13
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 14
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 15
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 16
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 17
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 18
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 19
Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD - фото 20

Продається 3-кімнатна квартира, 62,1 м², район Голівуд. LD

Чернигов

Пожаловаться
59 000 $
950 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5020827
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.1 м2
  • Площадь кухни 9.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Можливий продаж під сертифікат єВідновлення

Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира з вдалим плануванням, розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку.
Ідеальний варіант для комфортного життя сім’ї або вигідної інвестиції.

Переваги квартири:

1. Зроблений ремонт
2. Встановлені металопластикові вікна
3. Три ізольовані кімнати — максимум простору та приватності
4. Велика кухня з повноцінним кухонним гарнітуром
5. Балкон та лоджія засклені
6. Роздільний санвузол
7. Встановлений бойлер
8. Дуже тепла квартира
9. В пішій доступності ТРЦ Голівуд, магазини, лікарня, зупинка громадськог транспорту, шкода, дитячий садочок.

Квартира готова до заселення без додаткових вкладень.

План квартири надам по запиту

Для уточнення інформації телефонуйте в зручний для вас час
Обратная связь
Відділ продажу НоваЛад
офлайн