1  / 20
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 1
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 2
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 3
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 4
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 5
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 6
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 7
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 8
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 9
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 10
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 11
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 12
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 13
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 14
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 15
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 16
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 17
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 18
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 19
Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV - фото 20

Приміщення з готовим бізнесом + офіс, склад, виробництво YV

Чернигов

Пожаловаться
115 000 $
190 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 января 2025, ID: 3483049
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Общая площадь 606 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Да 
  • Санузел Да 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продається прибутковий готовий бізнес — завод з виробництва масло-жирової продукціі, з обладненням, капітальні складські приміщення+ офісні приміщення для ведення бізнесу загальною площею 606м2 + обладнання для виробництва, холодильні камери.
Виробниче приміщення 606м2 з великою територією, що охороняється, по вул. Івана Мазепи 78, може бути використано для ведення будь-якого бізнесу, враховуючи те, що об'єкт розташований близько до транспортних розв'язок, зручна локація з виїздом на окружну дорогу та саме обладнання може бути використорване для виготовлення молочноі продукціі, виробництва йогуртів чи пива, обладнання нове та якісне, розглянемо ділові пропозиціі від інвесторів.
1. Територія під охороною цілодобово.
2. Одноповерхова будівля з рампою, електропостачання 80клв є можливість збільшення кіловат.
3. Зручне офісне приміщення із зоною відпочинку для Ваших співробітників.
4. Вихід фасаду будівлі на вулицю (помітне фронтальне розташування на вулиці).
5. Є моживість зробити внутрішній закритий двір з автостоянкою.
6. Якісні вікна і двері у всіх приміщеннях, каналізація в декількох, раціонально спланованих місцях, санвузол сучасного зразка.
7. Приміщення під склад капітальний, має презентабельний вигляд, рівні поли з кафеля.
8. Територія охороняється, наявність пожежної сигналізації.
Опалювання : власна котельняя на теріторії комплексу, твердопаливний котел. Централізована подача води - Черніговводоканал. Встановлені лічильники на воду, газ, електрику.
Телефонуйте, розглянемо Ваші пропозиції, організуємо показ, документи готові для продаж
Обратная связь
Юлія
офлайн
Похожие объявления
Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломыя 19
  • 3000 м2
2 000 000 $
Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
Коломыя
Апартаменти площею 60,8 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel Яремче 20
  • 61 м2
  • 5 эт.
200 640 $
Апартаменти площею 60,8 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel, розташованому за 3 км від першого паркінгу Г.К Буковеля. Наразі апартаменти уже на завершальні стадії будівництва, планова здача осінню 2026 року. Це ідеальна можливість поєднати власний відпочинок у Карпатах та стабільний інвестиційний дохід у одному з найпопулярніших курортів України. Головна перевага інвестиції — повне управління вже укомплектованими апартаментами здійснює керуюча компанія. Вам не потрібно займатись пошуком гостей чи організаційними процесами — заселення, бронювання, сервіс, прибирання та обслуговування повністю бере на себе адміністрація комплексу. Для власників та гостей доступна сучасна інфраструктура високого рівня: • ресторан для сніданків, вечерь та ділових зустрічей; • простора лаунж-зона з басейном для комфортного відпочинку в будь-яку пору року; • SPA-простір із сауною та зонами релаксу; • сучасний спортзал із необхідним обладнанням; • дитяча кімната для комфортного відпочинку сімей із дітьми; • закрита територія комплексу та власний паркінг. Додатково власник отримує можливість особистого відпочинку в апартаментах .
Яремче
Апартаменти площею 30,2 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel Яремче 20
  • 30 м2
  • 5 эт.
99 660 $
Апартаменти площею 30,2 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel, розташованому за 3 км від першого паркінгу Г.К Буковеля. Наразі апартаменти уже на завершальні стадії будівництва, планова здача осінню 2026 року. Це ідеальна можливість поєднати власний відпочинок у Карпатах та стабільний інвестиційний дохід у одному з найпопулярніших курортів України. Головна перевага інвестиції — повне управління вже укомплектованими апартаментами здійснює керуюча компанія. Вам не потрібно займатись пошуком гостей чи організаційними процесами — заселення, бронювання, сервіс, прибирання та обслуговування повністю бере на себе адміністрація комплексу. Для власників та гостей доступна сучасна інфраструктура високого рівня: • ресторан для сніданків, вечерь та ділових зустрічей; • простора лаунж-зона з басейном для комфортного відпочинку в будь-яку пору року; • SPA-простір із сауною та зонами релаксу; • сучасний спортзал із необхідним обладнанням; • дитяча кімната для комфортного відпочинку сімей із дітьми; • закрита територія комплексу та власний паркінг. Додатково власник отримує можливість особистого відпочинку в апартаментах .
Яремче
офлайн
Юлія
На сайте с 16 апреля 2020