1  / 7
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 1
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 2
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 3
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 4
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 5
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 6
Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград - фото 7

Паркомісце в ЖК Сонячна Брама, Здановської 73-Е, Ломоносова, Лікоград

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
5 500 грн.
348 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4876026
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 15.8 м2
Описание
Здам в оренду паркінг № 14,15, 16, 18, 19, або продам, вартість 28700у.е.
Варіант 16 з електричною зарядкою, його вартість оренди 9000грн., продаж 31000у.е.
Вхід з вулиці Ю. Здановської перед Новусом, одразу за шлагбаумом ліворуч.
Обратная связь
Дмитро
офлайн