1  / 4
Оренда робочого місця для перукаря, майстра манікюру, візажиста... - фото 1
Оренда робочого місця для перукаря, майстра манікюру, візажиста... - фото 2
Оренда робочого місця для перукаря, майстра манікюру, візажиста... - фото 3
Оренда робочого місця для перукаря, майстра манікюру, візажиста... - фото 4

Оренда робочого місця для перукаря, майстра манікюру, візажиста...

Белая Церковь

Пожаловаться
2 000 грн.
50 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 января 2024, ID: 2521944
Характеристики
  • Общая площадь 40 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Нет 
Описание
На оренду в салон краси потрібні:
- перукар,
- майстер манікюру,
- фахівець з перманентного макіяжу,
- майстер по зачіскам,
- візажист.

Пропонується оренда місць без меблів для фахівців у сфері краси. Без посередників, оплата за перший і останній місяць. Надається відеонагляд у кабінеті та в коридорі. Доступ 24/7 з окремим виходом на вулицю. Розташовано на Богдана Хмельницького, вул. Нова 2. Є свіжий та якісний ремонт.
Опалення немає.
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 26 м2
  • 2 / 4 эт.
6 375 грн.
Сдам офис в бизнес центре,2 эт.,26,5 кв.м.,1 комната, выполнен ремонт есть мебель,интернет,кондиционер,парковка.
Днепр, Соборный
офлайн
Ірина
На сайте с 16 апреля 2020