1  / 1
Оренда паркінгу Софіївські Липки. - фото 1

Оренда паркінгу Софіївські Липки.

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
9 000 грн.
556 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 марта 2026, ID: 4845250
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 16.2 м2
Описание
Паркомісце розташоване в закритому підземному паркінгу під охороною.

Переваги паркінгу:
• Закритий, високий та теплий підземний паркінг
• Цілодобовий доступ 24/7
• Відеоспостереження та фізична охорона
• Генератор, комплексна система безпеки
• Вентиляція з автоматичною пожежною системою
• Закрита територія комплексу

Вартість оренди: 9000 грн/міс + комунальні 500 грн/міс.
Також здаю подобово
Знаходиться в 3 будинку, там де магазин АТБ
Також є в 2 будинку
Обратная связь
Alina
офлайн