1  / 15
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 1
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 2
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 3
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 4
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 5
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 6
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 7
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 8
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 9
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 10
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 11
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 12
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 13
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 14
‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський - фото 15

‼️Оренда Паркінга‼️Лобановського 4є,ЖК Червонозоряний,Олександрійський

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
3 300 грн.
183 грн. за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 марта 2026, ID: 4820523
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 18 м2
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана, Сигнализация, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Зарядка электромобилей, Остановка транспорта 
Описание
‼️Оренда без%‼️Паркомісце в паркінгу який розташований за адресою Валерія Лобановського 4-є, ЖК Червонозоряний, ЖК Олександрійський
Паркомісце знаходиться на цокольному етажі

найкраще місце на Паркінгу -1 поверх

Площа 18 кв.м. Охорона паркінгу, відеоспостереження, шлагбаум при в'їзді. Без комісії, Власник.

Паркинг Лобановского 4-е, аренда паркинга Лобановского, Севастопольская площадь
Обратная связь
Дмитро
офлайн