1  / 5
ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3 - фото 1
ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3 - фото 2
ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3 - фото 3
ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3 - фото 4
ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3 - фото 5

ОРЕНДА паргкінга Варшавський 3

Киев, Оболонский

Пожаловаться
3 500 грн.
220 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965712
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 15.9 м2
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана, Сигнализация, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Зарядка электромобилей, СТО, Автомагазин, Авторынок запчастей, Остановка транспорта 
Описание
Здам в оренду паркомісце в ЖК Варшавський 3 (вул. Олександра Олеся 25).
Паркомісце знаходиться на 6 поверсі, багаторівневого найновішого паркінгу. Паркомісце №627.
Цілодобова охорона, відеоспостереження та ліфт!
У вартість включені комунальні послуги (1255 грн).
Дуже комфортний заїзд!
Обратная связь
Олег
офлайн