1  / 4
Оренда гараж На Щасливому - фото 1
Оренда гараж На Щасливому - фото 2
Оренда гараж На Щасливому - фото 3
Оренда гараж На Щасливому - фото 4

Оренда гараж На Щасливому

Ровно

Пожаловаться
6 500 грн.
406 грн. за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4874937
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 16 м2
Описание
Оренда гаражу, район Щасливе

Здається в оренду гараж по вул. Миколи Боголюбова.
Площа — 16 м².
Є автоматичний ролет для в’їзду.
Зручний заїзд. Підійде для авто або зберігання речей.

Ціна: 6 500 грн/місяць.

Пропозиція від агентства нерухомості «Варто».
Комісія: 50% одноразово від вартості оренди.

Телефонуйте для отримання детальної інформації та організації перегляду.
Обратная связь
Ірина АН Varto
офлайн