1  / 6
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 1
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 2
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 3
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 4
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 5
Оренда  Гараж (Матадор/Новий мост/Центр) - фото 6

Оренда Гараж (Матадор/Новий мост/Центр)

Куриловка

Пожаловаться
6 500 грн.
65 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4876094
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Общая площадь 100 м2
Описание
Садам гараж у кооперативі «Оріон» Матадор зупинка нова Курилівка, охороняєма територія з відео наглядом сторожами та собаками. Гараж 6/9 двохповерховий з оглядовою ямою та підвалом. В гаражі Двоє окремих воріт 3/3 заїжджає в середину два середні Буси і ще є місце для ремонту. Гараж утеплений ворота та зовні пінопластом. В середині обладнаний двома верстатами з тисками та взагалі є два робочі місця для ремонту авто на ямі. Встановлена потужна твердопаливна піч (груба) для опалення приміщення. Також є окремий куток під кухоньку з рукомийником, ще є місце під диванчик. Біля гаража в 15 метрах знаходиться скважина з пітьевою водоЮ та туалет. Біля гаража є можливість розташувати ще дві машини за потреби. Дуже зручна транспортна розвʼязка в усі напрямки городу зупинки транспорту 5 хвилин пішки від гаража. Безліч магазинів поруч ( продуктовий, запчастини, строітельний,АЗС, кафе і.т.д) В гараж проведено 220 та 380 з окремим лічильником. Загалом гараж майже 100 кВ. МЕТРІВ на першій лінії та є все необхідне для роботи (ремонту) та відпочинку або під ваші потреби. Здам відповідальній людині на довгостроковий термін.
Обратная связь
Иван
офлайн