1  / 20
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 1
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 2
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 3
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 4
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 5
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 6
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 7
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 8
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 9
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 10
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 11
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 12
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 13
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 14
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 15
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 16
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 17
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 18
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 19
Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка  Мазепи Круг Музична - фото 20

Оренда фасадне комерційне приміщення 264 кв.м Власна парковка Мазепи Круг Музична

Чернигов

Пожаловаться
40 000 грн.
152 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4992553
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Административное здание 
  • Общая площадь 264 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Шукаєте простір, який реально продає за Вас? Це саме той варіант.
Локація, яка генерує клієнтів:
- вул. Мазепи, 58 — одна з найактивніших транспортних артерій міста
- постійний пішохідний і автомобільний трафік
Поряд оптові бази, Привокзальний ринок, насичена комерційна інфраструктура та великий житловий масив.
-оглядовість з двох сторін — максимум уваги до вашого бізнесу!

Головні переваги — окрема будівля і власна парковка:
- багато паркомісць біля входу
- зручно для доставки, завантаження/розвантаження
- ідеально для бізнесів із потоком покупців

Загальна площа 264 кв.м
Простора виставкова зала 205 кв.м., шириною 14,40 м та довжіною 14,25 м з двома зонованими металопластиком кабінетами 22,7 кв.м та 23,9 кв.м
Кабінет директора — 25,3 кв.м
Універсальне приміщення — 24,1 кв.м
Кухня, кімната відпочинку та санвузол.

Технічні переваги:
- індивідуальне опалення ( двоконтурний котел )
- власні лічильники на всі комунікації
- приміщення повністю готове до запуску бізнесу
- електрика 30 кВт 3 фази

Ідеально під:
- магазин електроніки / побутової техніки
- будівельні матеріали
- системи комплектації
- шоурум або будь-який роздрібний бізнес

Умови оренди:
40 000 грн/міс + комунальні платежі
Оплата: перший місяць + гарантійний платіж