1  / 18
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 1
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 2
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 3
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 4
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 5
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 6
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 7
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 8
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 9
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 10
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 11
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 12
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 13
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 14
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 15
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 16
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 17
Оренда 3 кімнатної в центрі - фото 18

Оренда 3 кімнатної в центрі

Сумы

Пожаловаться
34 000 грн.
340 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4979804
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 

Парковочне крите місце для авто

Укомплектована всім необхідним для комфортного проживання

Кондиціонер, Пральна,тв, холодильник, посудомийка, wi fi роутер

Телефонуйте для перегляду
Обратная связь
Ольга
офлайн