1  / 9
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 1
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 2
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 3
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 4
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 5
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 6
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 7
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 8
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького - фото 9

Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул. Андрія Шептицького

Белая Церковь

Пожаловаться
9 000 грн.
191 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978104
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Описание
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул Андрія Шептицького. Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та технікою (холодильник, пральна машина, бойлер, телевізор, газова поверхня, електро духовка, телевізор). Фото відповідають дійсності.
Дуже зручне розташування будинку, поряд є все що потрібно для повноцінного життя. Зручна транспортна розв'язка по всьому місту.
Ціна 9000 грн. та комунальні послуги
Обратная связь
АН Центр Нерухомості Євген
офлайн