Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул Андрея Шептицького
8 500 грн.
173 грн. за м²
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978236
Характеристики
-
Комнат
2
-
Общая площадь
49 м2
-
Площадь кухни
6 м2
-
Этаж
3
-
Этажность
5
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция
Описание
Оренда 2х кімнатної квартири, Вокзальна, вул Андрія Шептицького. Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та технікою (холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер). Зручне планування квартири, кімнати окремі,, а також санвузол. Зручне місце розташування будинку, поряд є все що потрібно для повноцінного життя, магазини, дитячі садки, школи, сто-пятсот супер маркетів, та багато іншого. Гарна транспортна розв'язка по всьому місту. Нажаль без хвостиків.
Ціна 8500 грн та комунальні послуги.