1  / 20
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 1
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 2
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 3
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 4
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 5
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 6
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 7
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 8
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 9
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 10
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 11
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 12
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 13
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 14
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 15
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 16
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 17
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 18
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 19
Оренда  2к  квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту. - фото 20

Оренда 2к квартира по вул.Саксаганського. Центр.. М. Палац Спорту.

Киев, Печерский

Пожаловаться
33 000 грн.
604 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 марта 2026, ID: 4845201
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 54.6 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми 
Описание
Здается двокімнатна квартира в самому центрі Києва, вулиці Саксаганського, 4-й поверх. Розкішне розташування. До метро Палац Спорту 3 хвилини , до метро Олімпійська 5хвилин пішки, до Хрещатика 17 хвилин прогулянковим шагом. Зручне планування: окрема простора спальня та окремий кабинет або дітяча кімната, світла кухня. Ванна кімната та туалет роздільні, що забезпечує додатковий комфорт у повсякденному користуванні.
Житло укомплектоване всім необхідним для комфортного життя: є бойлер, холодильник, пральна машина, телевізор , інтернет, кабельне, смарт TV, духова шафа, мікрохвильова піч, електрочайник, витяжка, праска, фен, пилосос , кондиціонер. На кухні є весь необхідний посуд для щоденного користування: каструлі, сковорідки, виделки, ложки, склянки, тарелки. Також у квартирі наявна постільна білизна.
У квартирі передбачено багато місця для зберігання речей, е комоди, шафи, у кабінеті, корідорі, а також є невеличка гардеробна у спальні, що дозволяє зручно організувати простір і підтримувати порядок.