1  / 14
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 1
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 2
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 3
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 4
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 5
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 6
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 7
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 8
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 9
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 10
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 11
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 12
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 13
БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ - фото 14

БЕЗ% здам 2кімнатну квартиру 45м2, вул. Салютна 2, ЖК Файна Таун м. Нивки, Київ

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
41 500 грн.
922 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012158
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Новострой 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Дизайнерский ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Балкон, лоджия, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Магазин, киоск, Супермаркет, ТРЦ, Парк, зелёная зона, Детская площадка, Аптека, Ресторан, кафе, Отделение почты, Отделение банка, банкомат 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Описание
Київ
ЖК Файна Таун
Салютна 2, корпус 16
2 кімнатна квартира площею 45/12/17м2
на 5 поверсі 9 поверхового будинку.
Планування:
-простора вітальня-студіо,
-затишна спальня,
-великий санвузол з душовою,
-комфортна лоджія.
Квартира з новим ремонтом, перша здача в оренду, ніхто не проживав!
Повністю мебльована та готова для заселення.
Обладнана наступною технікою:
-кондиціонери,
-холодильник,
-пральна машина,
-посудомийка,
-бойлер 75л,
-духовка,
-телевізор,
-варильна поверхня,
-підігрів підлоги,
-вивід під еко-флоу (на 3 кВт).
Комплекс закритого типу, цілодобова охорона, відеоспостереження, басейн, зона BBQ, тенісні корти, спортивні та дитячі майданчики, велика прогулянкова зона комплексу!