1  / 9
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 1
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 2
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 3
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 4
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 5
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 6
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 7
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 8
Оренда 1 кімната  центр Жд - фото 9

Оренда 1 кімната центр Жд

Хмельницкий

Пожаловаться
3 000 грн.
61 грн. за м²
4 просмотра объявления | 3 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5024958
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
  • Дополнительно С хозяевами, Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми 
Описание
Пропоную на оренду Окрему кімнату. Центр жд
Хороша квартира з гарним розташуванням.
Є всі меблі, та техніка пральна машина, пилосос, мікрохвильовка та інша техніка і посуд….( диван та крісло розкладаються) колонка вода гаряча є постійно.
Можна для дівчини , жінки з дитиною, пари , мужчини, студенти ( без тварин), можна 2 хлопців чи дівчат
Проживання в квартирі з власницею в окремих кімнатах що закриваються.
для однієї людини 3000 грн., якщо 2 людей то 4000грн + половина комунальних послуг.
Зручне місце розташування вся інфраструктура поруч. Перегляд у зручний для Вас час за попередньою домовленістю! За додатковою інформацією - Телефонуйте!
Обратная связь
Наталія
офлайн