1  / 20
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 1
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 2
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 3
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 4
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 5
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 6
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 7
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 8
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 9
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 10
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 11
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 12
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 13
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 14
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 15
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 16
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 17
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 18
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 19
НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича - фото 20

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!!!Двокімнатна кв-ра з євроремонтом,меблями та технікою на Волковича

Чернигов

Пожаловаться
47 000 $
936 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021214
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.2 м2
  • Площадь кухни 7.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо до Вашої уваги чудову двокімнатну квартиру з гарним плануванням, євроремонтом, меблями та побутовою технікою по вулиці Волковича. Повний фарш по техніці та меблям. Квартира готова прийняти нових власників. Додаткова інформація та запис на огляд квартири за телефонами, вказаними в оголошенні.
Обратная связь
Інна
офлайн