1  / 8
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 1
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 2
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 3
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 4
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 5
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 6
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 7
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво! - фото 8

Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво!

Микуличи

Пожаловаться
1 000 $
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 12 октября 2024, ID: 3152346
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Площадь участка 12 соток
  • Коммуникации Газ, Электричество, Вывоз отходов 
  • Ландшафт Водохранилище, Озеро, Парк, Лес 
Описание
Микуличі-продам земельну ділянку під будівництво житлового будинку 12.5 сот. Розташована на забудованій на 40 % вулиці неподалік від центру. По вулиці повздовж ділянки проходить лінія електромереж. Поруч озеро. Вихід до води. В селищі школа, дитсадок, поліклініка та ін. Немішаєве 1 км, Буча-10 км, Київ-27 км. Чудове транспортне сполучення, зупинка маршрутки Микуличі-Київ (м.Академмістечко) в 5 хв ходи. Більше інформації по телефону, фото на Viber, Telegramm. Вартість 1000 $ за сотку.
Обратная связь
Олена Вікторівна
офлайн
Похожие объявления
Участок под застройку 17.5 соток в с. Семиполки Бровары 12
    8 500 $
    Продам земельный участок в с. Семиполки, ул. Есенина 17,5 соток. Целевое назначение – строительство индивидуального жилого дома. Кадастровый номер: 3221288801:01:054:0019 Акт на землю. Участок прямоугольной формы, расположен в тихом месте. На участке ничего нет. Свет и газ рядом, асфальтированная дорога аж до самого участка. До центра села 5 мин. на машине, 300 м от Черниговской трассы. В селе Семиполки есть все необходимое: школа, садик, поликлиника, амбулатория, магазины, аптеки и кафе. Расстояние до Киева 50 км
    Бровары, Семиполки
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макаров 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макаров
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Киев 3
        12 000 $
        УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
        Киев
        офлайн
        Олена Вікторівна
        На сайте с 16 апреля 2020