Без комиссии
1  / 20
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 1
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 2
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 3
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 4
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 5
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 6
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 7
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 8
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 9
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 10
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 11
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 12
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 13
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 14
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 15
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 16
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 17
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 18
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 19
КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $ - фото 20

КВАРТИРА з ремонтом ЖК Молодість, Ірпінь, до Києва 7 хв, від власника 67 500 $

Ирпень

Пожаловаться
67 500 $
1 688 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017178
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Панорамные окна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
м. Ірпінь, ЖК «Молодість» | 1-кімнатна квартира з ремонтом — 67500 $

Адреса: м. Ірпінь, вул. Соборна
Площа: 40 м²
Поверх: 4/5
Будинок: новобудова з ліфтом

Переваги квартири:
Повноцінний сучасний ремонт — декоративна штукатурка, стильні деталі з дерева
Трекові світильники і продумане зонування освітлення
Тепла підлога у санвузлі та коридорі
Двері з прихованими петлями — акуратний, мінімалістичний дизайн
Кухня-вітальня зі зручним зонуванням: кухонна частина для приготування їжі та зона відпочинку з місцем під диван і телевізор
Вид у двір, спокійна частина комплексу
Можливе меблювання під запит

ЖК «Молодість» — комфорт, зручність і життя без заторів:
Завдяки власному заїзду з Новоірпінської траси — усього 10 хвилин до Києва.
Комплекс із розвиненою інфраструктурою: магазини, ресторани, кав’ярні, аптеки, банкомати, спортзал, салони краси.
Для дітей — ігрові майданчики, для активних — спортивні зони та скейт-парк.
На території є зелений бульвар для прогулянок, відеоспостереження 24/7, закрита територія.
Поруч — парк і набережна Ірпеня, куди веде власний вихід із комплексу.
Ідеальне поєднання міського комфорту та спокою передмістя.

Вартість: 67500 $
Доступно до придбання за державними програмами: «єОселя», «єВідновлення»