Без комиссии
1  / 19
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 1
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 2
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 3
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 4
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 5
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 6
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 7
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 8
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 9
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 10
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 11
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 12
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 13
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 14
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 15
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 16
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 17
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 18
Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя - фото 19

Квартира з ремонтом. Газове опалення. Єоселя

Ирпень

Пожаловаться
63 000 $
1 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017907
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Однокімнтна квартира з дороговартісним ремонтом та гардеробною кімнатою

Простора кухня з великою заскленою лоджією де облаштовано затишне обідне місце.
Кухня виконана з якісних матеріалів, фасади МДФ глянцеві світлого кольору, якісна фурнітура, підсвітка по периметру кухонної зони та в окремих секціях кухні. Повністю укомплектована всією необхідною технікою : холодильник, варильна поверхня газова, духова шафа - мікрохвильовка, скляна витяжка, посудомийна машина. Вся техніка нова від надійних виробників. Кухня- тепла підлога.
Спальня має розкішне двоспальне ліжко з дорогим ортопедичним матрацом. Також є полички для зберігання різних речей. По периметру натяжної стелі встановлена підствітка.
Санвузол: рукомийник вмонтований в комод, зеркало виконане на замовлення з підсвіткою, душова кабіна Ravak, а це якість та довготривалість есплуатації. приховані полички для зберігання речей. Тепла підлога. У ванній встановлено бойлер як альтернатива для теплої води коли відсутне електропостачання.
Додатковою перевагою даної квартири є окрема велика гардеробна кімната.
Опалення - двохконтурний газовий котел.
Міжкімнатні двері фірми Rodos елегантна гармонія стильного італійського дизайну!

В квартирі ніхто не проживав, все нове.
Оплата Сертифікати, Держпрограми, Розтермінування на індивідуальних умовах.