Без комиссии
1  / 6
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 1
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 2
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 3
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 4
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 5
Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК! - фото 6

Квартира з ремонтом. ДЕРЖ програми - ТАК!

Ирпень

Пожаловаться
48 500 $
1 617 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4959180
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ЄВРО 2К-Квартира, з окремим входом. ЖК One Club House.
Виконаний сучасний та якісний ремонт, в якому ще ніхто не проживав.
Укомплектована усією необхідною технікою та меблями, для комфортного проживання.
Техніка: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, двоспальне ліжко, обідня зона.
Розведена тепла підлога, встановлений бойлер на 80л.
Окремий вхід в квартиру, що дуже зручно!
ЖК знаходиться в зручній локації в пішому доступі абсолютно вся інфраструктура, для комфортного проживання.
Квартира підходить під усі - ДЕРЖ ПРОГРАМИ!
Є - ВІДЕОогляд.

Телефонуй, переглянемо дану пропозицію у будь який час та запропоную безліч варіантів саме по твоєму запиту.
Обратная связь
Лілія
офлайн