Без комиссии
1  / 8
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 1
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 2
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 3
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 4
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 5
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 6
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 7
Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!! - фото 8

Квартира з новим ремонтом біля набережної! Без КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!!!

Ирпень

Пожаловаться
43 500 $
1 554 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4539573
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному будинку з ліфтом в Ірпені.
• Новий стильний ремонт
• Електричне опалення
• Закрита територія з охороною
• Поруч мальовнича набережна та ліс
• Зручна інфраструктура: магазини, школи, садочки, транспорт
• Швидкий виїзд на Київ, метро Академмістечко

Ідеальний варіант для комфортного життя в тиші та водночас із легким доступом до столиці.

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону!
Обратная связь
Олексій
офлайн