1  / 10
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 1
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 2
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 3
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 4
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 5
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 6
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 7
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 8
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 9
Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія - фото 10

Квартира в Ірпені з ремонтом, ЖК Бургундія

Ирпень

Пожаловаться
45 500 $
1 820 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714027
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 25 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Готова квартира з якісним ремонтом, в розвинутому районі міста, ЖК Комфорт-класу

Адреса: м. Ірпінь, вул. Миколи Сингаївського 2б

Ціна: 45 500 $ без комісії

Характеристики:
- Поверх: 5 / 5
- Площа: 25 м²

Дизайнерський ремонт та оснащення:
- Стильний дизайнерський ремонт, виконаний у сучасному стилі
- Встановлена пральна машина
- Варильна поверхня / плита
- Сучасна сантехніка у ванній
- Вмонтовані вмісткі шафи
- Якісна витяжка на кухні
- Усе готове для комфортного заселення без додаткових витрат

Основні переваги квартири:
- Сучасне планування з гардеробом і балконом
- Світла та простора кімната - ідеальна для щоденного комфорту
- Індивідуальне газове опалення - економія на комунальних витратах
- Вид на парк - зелень, тиша і свіже повітря просто з вікон

Про будинок:
- Збудований із екологічної червоної цегли
- Утеплений мінеральною ватою
- Встановлені якісні вікна Rehau
- Лише 5 поверхів - камерна та тиха атмосфера

Телефонуйте - поки доступний цей варіант
Обратная связь
Олександр
офлайн