1  / 7
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 1
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 2
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 3
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 4
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 5
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 6
Квартира однокімнатна без комісії  | Індивідуальне газове оплалення - фото 7

Квартира однокімнатна без комісії | Індивідуальне газове оплалення

Ирпень

Пожаловаться
33 500 $
960 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960569
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.88 м2
  • Площадь кухни 10.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається затишна 1-кімнатна квартира площею 35 м² у сучасному цегляному будинку з ліфтом - ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції під оренду.

Квартира має продумане планування - простора кімната, кухня з виходом на великий балкон, вікна виходять у тихий зелений двір.

Стан:

* Виконано стяжку підлоги та штукатурку стін
* Індивідуальне газове опалення
* Встановлений двоконтурний котел
* Можна одразу розпочинати оздоблення під свій смак

Будинок:

* Цегляний, енергоефективни
* Утеплений, енергоефективний
* Є ліфт в кожному під'їзді
* Комфорт клас житла

Інфраструктура:

* Це справжнє «місто в місті» - упорядкована прогулянкова зона, магазини, кафе, ресторани, супермаркети, розважальні заклади
* Зелені зони з ландшафтним дизайнов у дворах
* Все необхідне - у пішій доступності

Телефонуйте - покажу квартиру в зручний для вас час
Обратная связь
Андрій
офлайн