1  / 9
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 1
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 2
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 3
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 4
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 5
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 6
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 7
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 8
Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без % - фото 9

Квартира 32,1 м2 з ремонтом ЖК"Моя Баварія" від забудовника без %

Святопетровское

Пожаловаться
38 010 $
1 184 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3940262
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32.1 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Продаж квартири 32,1 м2 з ремонтом у новому затишному комплексі "Моя Баварія".
Дуже зручне місцерозташування - с.Святопетрівське 8 км від Києва. Розвинена інфраструктура - 200м Новий АТБ, транспортна розвʼязка, садок, школа та аптека.

Вже є приклад готової з ремонтом.
Комунікації - своя свердловина, газ, підʼєднано до центральної каналізації, заведено 5 кВт на кожну квартиру.

Матеріали будинку - Будинок збудований з якісного керамоблоку, утеплений термопанелі + керамічна плитка у стилі "Баварська кладка".
У будинку зроблена звукоізоляція, стіни між квартирами 400мм.

Є ще пропозиції без ремонту, різних квадратур та планувань у комплектацію яких входить - штукатурка стін, тепла підлога, лазерна стяжка, лічильники та двоконтурний котел.

Також є комерційні приміщення від 400$ за м2.

За більш детальною інформацією телефонуйте.
Обратная связь
Відділ Продажу
офлайн